Řadový dům S06

Řadový dům S06

Řadový dům S06 je umístěn v poklidné lokalitě na okraji města Kladna. Zcela zásadní je zde kladení důrazu na klidné rodinné bydlení s dostatkem soukromí. Dům se nachází ve slepé ulici bez hlavních dopravních tahů.  Za zahradou se nachází přírodní divoká louka se zahrádkářskou kolonií opodál a na straně od města se tyčí vzrostlý les.

Jednotlivé domy jsou odděleny garážovým stáním s terasou a poskytují tak dostatečné soukromí. Dům má převážně severojižní orientaci a je mírně natočen svou delší stranou na jihovýchod. Pultová střecha domu je vždy navržena tak, aby co nejméně stínila sousednímu domu, což přináší do celého interiéru domu velké množství přirozeného světla. Čísté a jednoduché linie domu zde působí velmi vzdušně a prostorně.

V přízemí domu se nachází jídelna s kuchyní oddělená od obývací místnosti. Z obývací místnosti je pak výhodou přímý vstup na zahradu. V patře domu jsou dále umístěny tři samostatné pokoje s prostornou koupelnou a terasou, umístěnou nad garážovým stáním, která poskytuje dostatek prostoru a soukromí pro trávení volného času.

Kód domu
Dispozice domu
Užitná plocha domu Plocha garážového stání
Plocha terasy
Obytná plocha domu
Plocha pozemku Stav
S06 4+kk 164,99 m2 20,16 m2 27,39 m2 117,44 m2 338,2 m2 volné

 

Cena domu
11 490 000 Kč

cena je kompletní včetně pozemku

Podrobnosti k domu S06

Základ domu bude vytvořen pomocí základových pasů z tvárnic ztraceného bednění, které budou provázány ocelovou výztuží. Na vzniklé pasy bude vybetonována základová deska se štěrkovým podsypem, opatřena hydroizolací z modifikovaných asfaltových pasů. Obvod základové konstrukce bude zateplen do hloubky 900 mm soklovým extrudovaným polystyrenem tl. 150 mm a opatřen nopovou fólií.

Obvodové zdivo je navrženo z keramických tvárnic tl. 300 mm. Tepelná izolace fasády domu bude primárně zateplena kontaktním systémem EPS 150 mm 70F. Na pruh zdiva mezi západními okny 1NP a 2NP bude použit 120 mm EPS GREY. Základy budou po obvodu zatepleny soklovým EPS tl. 150 mm. Uvnitř i zvenku bude stěna omítána tomu určenou omítkou.

Podlaha na terénu bude zateplena 200 mm EPS. Strop mezi patry bude tvořen prefabrikovaným filigránovým panelem. tl. 60 mm se zálivkou z prostého betonu o tl. 100 mm (celková tl. 160 mm). Tyto panely budou položeny na betonový věnec. Pultová střecha je navržena z dřevěných trámů 160×100 mm se záklopem z OSB desek tl. 25 mm. Na takto  připravený podklad bude kotveno 300 mm EPS zateplení. Zvrchu bude přikotvena foliová hydroizolace. Na západní straně objektu je pultová střecha osazena žebříčkovým zachytávačem sněhu proti pádu na sousední pozemek. 

Na hydroizolaci z asfaltových pásů bude položena teplená izolace EPS tl. 100 mm + 100 mm EPS izolace ze systémových desek podlahového topení. Po umístění trubek podlahového vytápění bude izolace zalita samonivelační anhydritovou vrstvou tl. 45 mm. Jako nášlapná vrstva bude použita lepená laminátová podlaha. V zádveří, technické místnosti, pod schodištěm a ve spíži bude položena keramická dlažba. Podlaha v patře bude odizolována kročejovou EPS izolací tl. 40 mm + 40 mm EPS izolace ze systémových desek podlahového topení. Ta bude zalita 45 mm samonivelačního anhydritu. Nášlapná vrstva bude mimo koupelnu lepená laminátová. V koupelně bude položena keramická dlažba. Povrchová úprava fasády bude omítnuta v bílé barvě (RAL 9010). Z jižní strany bude mezi okny vložena lakovaná cementotřísková deska v barvě antracit (RAL 7016).

Výplně otvorů budou zaskleny izolačními trojskly v plastových rámech v odstínu antracit (RAL 7016). Parametry oken budou Uw = 0,9 Wm-2K-1 a g = 0,6 Wm-2K-1. Parametry vstupních dveří jsou uvažovány Ud = 1,2 Wm-2K-1. 

Okap bude umístěn při západní straně objektu a bude zabudovaný hranatý pozinkový v přírodním odstínu. Okapové svody jsou umístěny na jižní a severní  fasádě. Na straně u okapu je pultová střecha osazena žebříčkovým zachytávačem sněhu proti pádu na sousední pozemek.

Venkovní zábradlí budou ocelová žárově zinkovaná. Interiérová zábradlí budou ocelová lakovaná v barvě antracit (RAL 7016). Konstrukce krytého parkovacího stání s terasou bude zastřešena jednoduchou ocelovou střechou. 
Dům je vytápěn pomocí tepelného čerpadla All-in-one o topném výkonu 8 kW. Tepelné čerpadlo se skládá z vnitřní jednotky s dotykovým displejem, nádrží na TUV o objemu 185 litrů, možností ovládání přes internet a tichým oběhovým čerpadlem. Venkovní jednotka je vybavena invertorovou regulací, která mění otáčky kompresoru a  dodávaný výkon jednotek se přesně přizpůsobuje topnému systému. Po celém domě je spolehlivé podlahové topení.

Galerie

Chci se dozvědět více

Zaujal Vás tento dům v poklidné lokalitě města Kladna? Máte doplňující dotazy ohledně tohoto domu, nebo Vám zde chybí nějaké informace? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře a my se Vám co nejdříve ozveme. S radostí Vám odpovíme na všechny dotazy týkající se projektu Sedmdomů.

7 + 12 =