Kde najdete Sedmdomů

Lokalita Sedmdomů

Projekt výstavby řadových domů je umístěn v poklidné lokalitě na okraji města Kladna. Zcela zásadní je zde kladení důrazu na klidné rodinné bydlení. Objekty se nacházejí ve slepé ulici bez hlavních dopravních tahů. Za zahradou se nachází přírodní divoká louka se zahrádkářskou kolonií opodál a na straně od města se tyčí vzrostlý les.

Město Kladno, jedno z největších ve Středočeském kraji, je moderní a rozvojové město. Veškerou občanskou vybavenost, ale také kulturní či sportovní vyžití tak budete mít doslova na dosah ruky.

Při hraně ulice je umístěno sedm podélných domů s pultovou střechou. Díky oddělení jednotlivých domů garážovým stáním s terasou zástavba nepůsobí jako hradba. Naopak do území přináší příjemné měřítko spojené s rodinným bydlením a dostatkem soukromí. Domy s převážně severojižní orientaci jsou mírně natočené svou delší stranou na jihovýchod. Pultová střecha domu je vždy navržena tak, aby co nejméně stínila domu sousednímu, což přináší do celého interiéru domu velké množství přirozeného světla. Čísté a jednoduché linie domu zde působí velmi vzdušně a prostorně.

Dostupnost

Škola

5 minut chůze

Školka

4 minut chůze

OC Central

3 minut autem

Sportoviště

4 minut autem

Autobus

400 m

Vlak

4 minut autem

Lékař

3 minut chůze

Aquapark

5 minut autem

Předprodej zahájen!
Do konce května sleva půl milionu!
Volejte: 602 968 601

Dostupnost do Prahy

Letiště Václava Havla
20 min.
Metropole Zličín
25 min.
Centrum - Hradčanská
35 min.