Koupě a financování

Jak probíhá koupě? S námi to jde snadno. Stačí čtyři kroky.

1.

Zájem o dům

Pokud vás zaujme jeden z nabízených domů, domluvte si s námi schůzku, rádi s vámi vše projdeme osobně.

2.

Rezervace

Máte-li zájem o koupi domu, připravíme rezervační smlouvu a nemovitost vám zarezervujeme. Rezervační poplatek 5% z ceny nemovitosti.

3.

Smlouva

Do měsíce od podpisu rezervační smlouvy s vámi uzavřeme smlouvu o smlouvě budoucí. V tuto chvíli stačí splatit 20 % z kupní ceny do 10 dní od podpisu této smlouvy.

4.

Kolaudace

75 % z kupní ceny budete moci zaplatit až po kolaudaci. Zároveň společně uzavřeme kupní smlouvu a následně vše vložíme KN pro převod nemovitosti.

S financováním vám rádi pomůžeme

Zvažujete možnosti financování nového bydlení? Využijte možnosti přenechat tyto starosti našemu finančnímu poradci. Vedle komplexních služeb hypotečního specialisty získáte ojedinělé spektrum výhod, díky kterým ušetříte až desítky tisíc korun.

Nabídneme vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůže Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s katastrem a příslušnou bankou. Ušetříte si tak nejen čekání na úřadech, ale hlavně peníze, protože získáte nejnižší možné úrokové sazby a speciální slevy.

Dalším velkým benefitem pro vás je, že pokud se nepodaří vyjednat financování nemovitosti prostřednictvím našeho poradce, vrátíme vám uhrazený rezervační poplatek zpět. Včasná rezervace vaší vysněné nemovitosti pro vás tedy nepředstavuje žádné riziko.